top of page

BeElectric Grand Prix 2023, 1. kolo

9. 4. 2023, shrnutí


O Velikonoční neděli 9. 4. 2023 se na Autodromu Vysoké Mýto konalo historicky první kolo BeElectric Grand Prix.

Osmihodinový závod, kterého se mohou účastnit výhradně elektromobily a cílem je nakroužit co nejvyšší počet kol. Startovalo se s 30% stavem baterie, čímž se částečně smazala výhoda aut s velkými bateriemi a vysokým dojezdem s tzv.  "malobaterkáči" a každá posádka měla k dispozici nabíjecí stanici o výkonu 7 kW, kterou zajistil jeden z partnerů akce IONT tech.


Po 8 hodinovém náročném zápolení, které umocnil i dopolední déšť, byl odmáván finish závodu, který ovládla posádka posádka 1P TeslaDave Jiřího Svobody a Davida Svobody s Teslou Model 3 Long Range RWD, následována stříbrnou posádkou ElektroFest Filipa Vondráčka a Janem Strejcem s Teslou Model 3 Long Range AWD a bronzový pohár převzala dámská posádka Teslička.cz Markéty Salíkové s Monikou Homolovou a jejich Teslou Model 3 Performance.


Celou akci doprovázela mimořádně pozitivní až elektrizující nálada, o příjemnou atmosféru se postaral Michal Kavalčík a o famózní občerstvení MD Food Truck.


Moc děkujeme všem závodníkům za jejich účast, organizačnímu týmu za přípravu této skvělé akce, hlavním partnerům AMB Praha auto MOTOL BENI a Teslicka.cz za podporu, dále ONI System za zajištění měření a telemetrie všech posádek, či fDrive za mediální podporu.


Už teď se těšíme na další kolo závodu, které se koná 6. 8. 2023, ve stejný čas a na stejném místě. Navíc, máme připravených hned několik fajnových novinek, takže vězte, že to bude opět pořádná jízda!Výsledky BeElectric Grand Prix 2023 - 1.kolo (1) (1)
.pdf
Download PDF • 264KB


222 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page